FANDOM


Georgia-guidestones

Скрижалі Джорджії або американський Стоунхендж — це масивна гранітна споруда в окрузі Елберт, штат Джорджія,

США. Монумент має висоту понад 6 метрів і складається з шести гранітних блоків загальною вагою близько 100 тонн. Але все ж найцікавішим є не його воістину велетенський розмір, а таємниче послання, вигравіруване на його плитах і іменоване «десятьма заповідями епохи Просвітництва». "Заповіді" являють собою список рекомендацій щодо встановлення на Землі Нового світового порядку. В основному вони пов'язані з такими темами, як депопуляція населення Землі, створення єдиного світового уряду, Заміна суспільних і духовних цінностей. Автори "рекомендацій" побажали залишитися невідомими — їх особи не встановлені і донині. Однак, ця група людей залишила після себе "пояснювальну записку «у вигляді встановлених ними ж» заповідей", інформації про повномасштабне дослідження яких досі ще не було в мережі. У цій статті ми постараємося чітко роз'яснити громадськості цілі даних "рекомендацій" і не залишити місця для інформаційних спекуляцій. Скрижалі Джорджії повною мірою описують уявлення про "ідеальний світ" з точки зору членів таємного суспільства. Монумент ясно свідчить про існуючу прямий зв'язок між таємними окультними організаціями і цілями Нового світового порядку.

Монумент

Висічені з твердого блакитного граніту, Скрижалі стоять немов пам'ятник, зведений, щоб пройти перевірку часом і несе знання на декількох рівнях: філософські, політичні, астрономічні і т.п. всі вони містяться в накреслених на плитах тезах, названих «Списком десяти золотих заповідей епохи Просвітництва». Список продубльований на восьми мовах: англійській, іспанській, Суахілі, Хінді, івриті, арабській, китайській та російській. У самій верхній частині пам'ятника можна помітити короткий напис на чотирьох стародавніх мовах: аккадському, давньогрецькому, санскриті і давньоєгипетському (у вигляді ієрогліфів). Важливо відзначити, що ці мови мають величезне значення для багатьох таємних окультних шкіл, наприклад, масонів і розенкрейцерів (більш детально ми зупинимося на них трохи пізніше).

Чотири основні плити побудовані у формі " великого лопатевого колеса» і орієнтовані відповідно до річного циклу переміщення Сонця по небу. Крім того, вони вказують на крайні точки сходження і стояння світила протягом вісімнадцятирічного періоду. У центральній плиті-колоні є отвір, через яке в будь-який час року можна побачити Полярну зірку. А через отвір розміром трохи більше 2 см у верхній плиті-кришці світло проникає щодня рівно опівдні і, потрапляючи на центральний камінь, вказує день року.

Біля основи розташована кам'яна табличка, яка розповідає про історію виникнення та призначення Скрижалей. У ній також згадується про якусь "капсулі часу" (англ. Time capsule), закладеної в основу пам'ятника. Вміст капсули (якщо вона існує в реальності) залишається глибокою таємницею.

"Десять заповідей»

  1. Нехай земне населення, ніколи не перевищує 500.000.000, перебуваючи в постійній рівновазі з природою.
  2. Розумно регулюйте народжуваність, підвищуючи цінність життєвої підготовки і різноманіття людства.
  3. Найдіть нову живу мову, здатну об'єднати людство.
  4. Проявляйте терпимість в питаннях почуттів, віри, традицій і їм подібних.
  5. Нехай справедливі закони і неупереджений суд встануть на захист народів і націй.
  6. Нехай кожна нація сама вирішує свої внутрішні справи, виносячи на світовий суд загальнонародні проблеми.
  7. Уникайте дріб'язкових судових тяжб і непотрібних чиновників.
  8. Підтримуйте рівновагу між особистими правами і громадськими обов'язками.
  9. Понад усе цінуйте правду, красу, любов, прагнучи до гармонії з нескінченністю.
  10. Не будьте раковою пухлиною для Землі, природі теж залиште місце!
260144 300

Протест масонам

Перша "заповідь" жахлива за своєю суттю: вона ясно дає зрозуміти, що 12 з 13 осіб, які проживають зараз на Землі, цілком ймовірно, повинні бути знищені. Дане твердження означає, що через деякий час чисельність світового населення повинна скоротитися до половини населення сьогоднішньої Індії. Якщо зараз у світі проживає 7 мільярдів людей, то з цього випливає, що знищення повинно піддатися майже 93% людства. Ці цифри зводять з розуму. Згадайте фільм «2012". Скільки людей залишилося в живих після катастрофи? - Досить мало. І ким вони були? — Багатії. Що це, якщо не інтелектуальне програмування?

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.