FANDOM


Привіт жителям Дуркомор'я. Так-як ми всі знаємо про Невідомі Літаючі Об'єкти, ми зібрали всі відомі види НЛО.

Ufo PNG14397 Види НЛО НЛО

Riznovidi-NLO-1024x768

За довгі роки спостережень очевидці залишили численні описи НЛО. Літаючі тарілки відрізняються один від одної за формою, кольором, розміром, швидкості польоту і навіть запахом. Виявити якісь закономірності в появі НЛО уфологів не вдається. Непізнані об’єкти непередбачувані. Навіть при простих підрахунках, яких НЛО спостерігається більше, у вчених кожен раз виходять різні цифри. Орієнтовна статистика видів НЛО така…

НЛО у вигляді кулі

Sferichniy-NLO

Кулі (сфери), складають левову частку (приблизно 32%) від записаних в моїй базі даних випадків. Як правило, вони світлі або світяться, свідками навіть вживалося слово “сяючий”. Дуже часто зустрічаються вогненні, червоні, помаранчеві кульки, а також кулі сріблястого кольору. Діаметр – від 15 см до 500 м. Можуть змінювати форму, розміри, колір. З куль з’являлися і людиноподібні істоти.

Увага! Описані випадки, коли дії кулястих НЛО виводили з ладу системи електропостачання, бортову апаратуру і системи управління літаків, завдавали істотної шкоди здоров’ю людини або приводили до його смерті! Відома також спроба викрадення кулястим НЛО людини. Більшою мірою це стосується невеликих куль (діаметром до кількох метрів), а найбільшою – утворень з розмірами від апельсина до футбольного м’яча. (Йдеться про кульові блискавки – це тема окремої розмови).

Тому я всіляко рекомендую, не намагатись вступати в контакт з “братами по розуму”, як можна швидше покинути місце спостереження. дископодібне НЛО

Частка зафіксованих спостережень дисків – близько 9%. Колірна гамма – та ж, що і у куль. Розміри, що вказуються очевидцями в описах – одиниці і десятки метрів. Можуть нести різні вогні. Можуть змінювати форму. Їх помічали під час різноманітних катаклізмів або перед ними. Відомий випадок, коли невеликий вогненний диск з легкістю тягнув за собою потяг.

Сигароподібний НЛО

NLO-u-formi-sigari

Частка сигароподібних НЛО трохи менше, ніж дисків – 8%. Найчастіше сріблястого кольору, проте згадуються і помаранчеві, і зелені, і чорні сигари. Розміри від кількох метрів до (зустрічається і такий випадок) 3 км (!). Іноді сигари випускають з себе більш дрібні об’єкти. Одного разу була зроблена спроба обстрілу двухсотметрової сигари ракетами. Ракети зникли разом з винищувачем, який їх випустил.

НЛО еліпс

NLO-u-formi-elipsa

Еліптичну форму має близько 7% НЛО. Розміри від 12 до 150 м. НЛО – літаюча тарілка, класична, як багато хто вважає, для НЛО форма. Дійсно, виглядає, як перевернута, або, як дві складених разом тарілки. В основному сріблястого, “металевого” кольору. Розміри від десятків до сотень метрів. “Тарілки” складають близько 5% від усіх спостережень. Існує НЛО – трикутник зі зрізаними вершинами. Колір, в основному, чорний. Розміри – від 3 до 140 метрів. Спостерігають в 3% випадків.

НЛО циліндр

TSilindrichniy-NLO

Як і трикутників, їх близько – 3%. Колір – сріблястий, часто світяться. Можуть випускати більш дрібні об’єкти.

Серповидне НЛО

NLO-u-viglyadi-serpa

Серповидну форму має 2% невпізнаних літаючих об’єктів. Розміри – близько 30 метрів. При польоті може залишати туманний слід – шлейф. Втім, шлейф спостерігали і за об’єктами інших, в тому числі і вищеописаних форм. Є думка, що часті спостереження серповидних НЛО пов’язано з випробуваннями системи частково-орбітального бомбометання.

В даний час є тисячі фотографій, сотні годин кіно- і відео записів дивних об’єктів у небі, на землі і навіть у космосі, але офіційно ніякої інформації і навіть натяку на дійсне існування НЛО немає.

То ж чи справді на небі ти бачиш літак чи хмару?

Різновиди НЛО

Усі відомі види НЛО

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.