FANDOM


Hydraguy fandompants
«Рептилоїди більше зелені а ніж довгі бо довгі вони лише в довжину а зелені і в довжину і в ширину!»
~ висновок науковців Дуркомор'я
«Мерзенна, слизька гадина, самозакохана змія!»
~ образливі слова людей, що несвідомо характеризують рептилоїдів
French Indochina medal law of 1 August 1953

Рептилоїдна медаль за участь у війні в Індокитаї.

Слово Вікіпедії

Рептилоїди — міфічні створіння, що поєднують в собі ознаки гуманоїда і рептилії. Рептилоїди займають значне місце в міфології різних народів світу, науковій фантастиці, фентезі, сучасній уфології і теоріях змови.

Photo Рептилоїди – хто вони? Atma

Tayemnitsya-reptiloyidiv

Рептилоїди – це люди-рептилії, які часто стають героями легенд, причому як старовинних, так і сучасних. І нехай мало хто вірить в існування таких створінь всерйоз: дізнаватися щось про таких істот, що представляють собою щось середнє між людьми і зміями, ящерами або драконами, завжди цікаво. Звідки ж взялися рептилоїди, і чим вони славляться?

Escudo de la Comunidad Valenciana

Герб регіону Валенсія

Витоки легенди

Образ рептилоїдів був створений Робертом Говардом, автором романів в стилі «Фентазі». Ще в 1929 році він склав повість про людей-змій, які володіли дивовижними здібностями, наприклад, могли підпорядковувати собі уми оточуючих.

Reptiloyidi-na-Zemli

Роберт Говард не може вважатися єдиним винахідником рептилоїдів. Люди-змії згадуються в книзі Моріса Дореаля, а в працях Олени Блаватської можна знайти згадки про людей-драконів.

Вже в 80-их роках минулого століття виникла гіпотеза, що в пізньому мезозої динозаври були цілком розумними істотами. Палеонтолог Д.Рассел пішов ще далі – він виступив з твердженням, що у динозаврів були людиноподібні розумні нащадки. Лише той факт, що динозаври вимерли, завадив людиноподібним рептиліям створити розвинену цивілізацію.

Батьківщина рептилій

Найчастіше рептилоїдам приписують позаземне походження. Більш того, відома їх точна адреса – подвійна зірка Дзета сузір'я Ретікулум тож бо Дзета Сітки (ζ Сітки, лат. Zeta Reticuli). Одна з жінок, якій пощастило зустрітися з рептилоїдами, стверджувала, що вони показували їй свою рідну планету на карті зоряного неба.

Знаходиться Дзета Сітки на відстані 39 світлових років від Сонячної системи.

Система являє собою дві зорі, схожі за своїми властивостями на Сонце. Вони віддалені одна від одної на відстані близько 3750 астрономічних одиниць і роблять повний оборот навколо загального центру мас приблизно за один мільйон років. Вік зоряної системи Дзета Сітки оцінюється в 8 мільярдів років, тобто зоряна система Дзета Сітки майже в два рази старша за Сонце, але попри це обидві зорі Дзети Сітки є надзвичайно подібними на Сонце:

 • Дзета Сітки А має світність 79 % від сонячної і 93% маси та 91% діаметру Сонця;
 • Дзета Сітки B має світність 99% від сонячної і 99% маси та 102% діаметра Сонця.

Отже вчені Дуркомор'я переконані, що саме компонент Дзета Сітки B є рідною зорею рептилоїдів. Звісно, що розкривати планетарну будову Дзети Сітки та вказувати рідну планету рептилоїдів заборонено Верховною Окупаційною Радою Рептилоїдів протекторату Землі.

Примітно, що подвійність цієї зорі можна спостерігати неозброєним оком, проте ця зоря знаходиться в південній півкулі і її неможливо побачити північніше тропіків.

Цікаво, що та ж сама зірка згадується у фантастичному фільмі «Чужий». Її назва у фільмі – LV-426.

Рептилоїдна пісня про Батьківщину Zeta Reticuli

Zeta Reticuli

Zeta Reticuli

Контакти

Lyudi-reptiliyi

Розповіді про контакти з прибульцями досить різноманітні. Крім зелених, сірих або чорних гуманоїдів часто згадуються і загадкові створіння, які нагадують розумних рептилій. Найчастіше вони виглядають як люди зі зміїними головами, лускою і хвостом.

Одне з найбільш ранніх повідомлень про викрадення людини істотами з інших планет містить згадки якраз про таких істот. Викрадений стверджував, що його утримували в полоні людиноподібні рептилії з емблемою крилатого змія на грудях.

Підземні жителі

Є версія, що рептилоїди є нащадками динозаврів. Вони не можуть жити на поверхні Землі, тому ховаються в її надрах, звідти здійснюючи контроль за всім, що відбувається на планеті.

Згідно з цією версією, рептилоїди все ж змогли створити власну цивілізацію – чужими руками. Для цього вони проникають у свідомість людей і змушують тих підкорятися.

Змова

Lyudi-i-reptiloyidi

Оскільки рептилоїдам приписується здатність контролювати свідомість людей і нав’язувати свою волю, змова цих неймовірних істот стала прекрасним поясненням подій, які інакше пояснити не можна. Нелогічні і дивні вчинки правителів держав, незрозумілі і недоцільні дії багатьма пояснюються як вплив рептилоїдів.

Найчастіше в підпорядкуванні рептилоїдами підозрюються політики. Поширена також версія, що відомі постаті самі є людьми-рептиліями.

Люди або змії?

Відомості про рептилоїдів вельми суперечливі. Всі дослідники, проте, вважають, що ці створіння розумні.

Що стосується зовнішності рептилоїдів, то версій чимало. Хтось стверджує, що це гігантські змії, здатні перетворюватися в людей. Хтось впевнений, що рептилії не перетворюються в людей, але створюють майстерну ілюзію, що вони відносяться до виду Homo Sapiens. Є повідомлення і про проміжні варіанти – людей зі зміїними головами, драконячими крилами, зеленуватою шкірою або лускою.

Рептилоиды среди нас

Рептилоиды среди нас

Портрет рептилоїда

Згідно з розповідями людей, яким довелося спілкуватися з рептилоїдами, зріст цих істот може становити від півтора до 4,5 метрів. Колір шкіри – зеленуватий, золотистий, коричневий, іноді – з плямами.

Голови рептилоїдів бувають витягнутими, що представляють собою щось середнє між головою людини і ящера. Кисті рук зазвичай чотирипалі, з перетинками. Ребра сильно випирають, а на позбавленій від волосся голові є гребінь.

Real Face Of USA President's Alien Bodyguard

Real Face Of USA President's Alien Bodyguard.

Тривалість життя

Тривалість життя земних рептилоїдів значно більша за людську, в середньому близько 2000 років, звісно це тривалість життя земних гібридів людино-змій, справжні ж рептилоїди живуть мільйони років і цілком є біологічно безсмертними...

Demo - ДЕМО – 2000 лет - Две Тысячи Лет - HD - (Песня Года 1999 ГКД)

Demo - ДЕМО – 2000 лет - Две Тысячи Лет - HD - (Песня Года 1999 ГКД)

Звички людей-ящерів

Ні в літературі, ні в фільмах, ні в розповідях очевидців рептилоїди не постали в ролі доброзичливих істот. Навпаки, найчастіше вони налаштовані знищити світ або як мінімум захопити людей в рабство. Завдяки здібностям до гіпнозу це не складає великих труднощів.

Інопланетні рептилоїди зазвичай ведуть агресивну політику, захоплюючи різні планети. З ними воюють так звані «Нордичні прибульці» – гуманоїди з білою шкірою і світлим волоссям. Імовірно, деякі з таких воєн відбувалися на Землі. Є версія, що «війна богів», описана в індійському епосі – це саме зіткнення між рептилоїди і «білими» прибульцями. Цікаво, що боги-змії в результаті цієї війни виявилися вигнані під землю, тобто туди, де, за деякими версіями, до сих пір живуть рептилоїди.

Всесвітня організація охорони здоров'я (WHO)

Всесвітня організація охорони здоров'я (емблема)

Всесвітня організація охорони здоров'я - рептилоїдна організація контролю популяції людей, як кількості так і якості рабнаселення. Англійською має абревіатуру WHO, що перекладається як (Хто?).

Рептилоїди та гібриди

 1. Космічні - рептилоїди Дзета Сітки
 2. Земні - рептилоїди, що адаптувались до земних умов
 3. Гібриди I категорії - людинозмії з понад 50 відсотками рептилоїдних генів
 4. Гібриди II категорії - людинозмії з менше а ніж 50 відсотками рептилоїдних генів, проте більше 1 відсотка.
 5. Гібриди III категорії - людинозмії, що містять в генетиці менше 1 відсотка рептилоїдних генів, фактично це звичайні люди а не людозмії, оскілька уся генетика людства гібридизована рептилоїдами. Звісно є особини, котрих неможливо чітко віднести до другої чи третьої категорії.

Чатаурі (гібриди змій та людей)

Дэвид Айк - Элитные гибридные династии и рептилоиды

Дэвид Айк - Элитные гибридные династии и рептилоиды

Альфа-самиця рептилоїдів та жадібний людинодибіл

Nvidia Demo Medusa (GeForce 200 Series) HD

Nvidia Demo Medusa (GeForce 200 Series) HD

Як виявити рептилоїда?

Пітон

Привіт жителям Дуркомор'я, гостям та добрим людям!

До вашої уваги пропонується відео, переглянувши яке ви взнаєте як можна відрізнити рептилоїдів від людей...

Оскільки рано чи пізно це відео вилучать, тож підсумуємо, як відрізнити рептилоїда від людини:
Якщо в темному приміщенні де є люди різко вимкнути світло то в темряві у рептилоїдів засвітяться очі, звісно вони можуть бути звичайними людьми, що закапали очі ліками чи якоюсь гидотою таж якщо це очі високопосадовця тож ймовірно ви виявили рептилоїда... Qip-strange.gif

P.S. майте на увазі якщо на високопосадових бенкетах будете без кінця вимикати світло то вам надають копняків... тож будьте обережні та не валяйте дурака... Rofl.gif

Шнуров среди них(Чужие среди нас)

Шнуров среди них(Чужие среди нас)

P.S. препарувати рептилоїдів заборонено галактичним кодексом, хоча вони й космічні злочинці та все ж розумна форма життя... Vivec_Smile.gif

Підсумки

Рептилоїди серед моделей
 • У рептилоїдів в темряві світяться очі
 • У рептилоїдів іноді глючить маскування очей вдень і видно вузькі котячі рептилоїдні очі
 • У рептилоїдів на тілі чимало тоненьких білих шрамів на біоскафандрі
 • У рептилоїдів специфічна зовнішність, як то:
  • довгий язик, також часто
  • значний вигин колінного суглоба у зворотню сторону, а також
  • Червоне (руде) волосся на голові і не тільки
 • Рептилоїди дуже рідко кричать та підвищують голос, як правило є високопосадовцями та вчителями з виваженими міркуваннями, холодним розумом, тож рахуються високоосвідченими інтелєгентами
 • Серед рептилоїдів-гібридів є багато талановитих музикантів, звісно ці гібриди з нестабільною взаємодією генів, тому значно страждають як фізично так і психічно тому часто вживають наркотики і гинуть у відносно молодому віці...
 • Не всі рептилоїди-гібриди усвідомлюють, що вони таке, тож звісно і не всі є ворогами людей
 • Цікаво, що засмічення людської генетики дійшло вже до такого рівня, що земні рептилоїди цілком генетично сумісні з людьми, звісно що такі союзи не бажані

Чому рептилоїди-змії є супротивниками Бога?

В багатьох релігіях Змій, тож бо рептилоїд є супротивником Бога, в християнстві він є змієм-спокусником, що дав першій жінці Єві яблуко знання і асоціюється з Дияволом...

Отже вчені Дуркомор'я вирішили з'ясувати, чому це так і знайшли відповідь у Чорного кота Дуркомор'я, отже пояснення може бути таке:

 • Наш світ є голоматричним зліпком реального світу де є люди і рептилоїди
 • Рептилоїди нашої матриці звісно раніше за інших зрозуміли, що вони в голоматричній дупі і домінування іхнього виду не має жодного сенсу бо Світ то є цифрова симуляція
 • Оскільки рептилоїди нашої матриці закодовані за подобою оригіналу тобто такіж розумні, злі та мстиві, вони вирішили помститися творцям цієї матриці, що всередині матриці сприймається як війна з Богом
 • Рептилоїди матриці почали вивчати Матрицю та шукати шпаринки в коді, що дозволяють нею маніпулювати та розповсюджувати ці знання, так виникли різні окультні науки та гадальні практики

Отже з точки зору голоматричної будови нашого світу рептилоїди розповсюджують небезпечні знання серед симулюючих об'єктів, тобто з точки зору Матриці вносять шкідливий код, тому є ворогами творців матриці, тобто Бога...

Ватикан

Змееголовый конференц-зал Папы Римского. Кому служит Ватикан. Совпадение? Не думаю

Змееголовый конференц-зал Папы Римского. Кому служит Ватикан. Совпадение? Не думаю.

Суміжні дурниці

Pitony 3

Махабхарата: Нарада змій

Махабхарата

Махабхарата. Совет змей

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.