FANDOM


ФСКН

Герб Омська

Омськ-місто у Росії/Мордорі яке не можливо покинути.Справжній епіцентр Сибіру. Населений найсуворішою

частиною сибірських мужиків.Там дуже великі проблеми з наркотиками, так що навіть горобці там клюють тільки білий порошок. Засноване місто було в 1890-і роки солдатами голландської Ост-Російської кампанії. Спочатку там складували мішки з усякими порошками. Але вже через 5 хвилин після заснування міста туди прийшли суворі сибірські мужики, і стусанами пошвиряли їх всіх в Індонезію, де людожери. Але величезні запаси трав і порошків залишилися. А ще в Омську функціонує метро, ​​що складається з однієї станції. Омичі люблять сісти на шляху, поклавши квиток під язик, і відправитися в будь-яку точку світу.Також у Омську постійно твориться щось дивне.

Опис

Welcome to Omsk

Ласкаво просимо в Омськ

Мальовничо розкинувся на південному заході Західного Сибіру, ​​чому взимку там тепліше не стає і іноді -35 і нижче, а влітку може піднятися до +40, і від цього теж нікому не легше, що особливо посилюється перебуванням в степовій природній зоні. Наслідок цього: в середині січня можна спостерігати чарівну картину, як купка п'ятикласників в непроглядній темряві в 25-градусний мороз стоячи по пояс у снігу намагається дістатися до школи. Мальовничо обліплені панельними будинками і залишками 200-річного зодчества берега відразу двох річок - Омі і Іртиша. У зв'язку з болотистою місцевістю, на якій побудоване місто, і геніальним розташуванням аеропорту (глиссада знаходиться безпосередньо над містом), Омськ забудований горизонтально, тому будинок, який має 16 і більше поверхів, тут цілком може вважатися хмарочосом.Назва річки Омь має складне походження, пов'язане з місцевими шаманами. Тутешні аборигени помітно зменшились в чисельності в силу неугомінності козачої вдачі, а тому місто заселене в основному понаїхавшими туди за 295 років білими людьми. Крім них там ще з часів царя проживають казахи, а також всюдисущі китайці. Останніх, втім, не так вже й багато.Тут розташовується омський нафтопереробний завод, а раніше було танкове, ракетне і авіаційне виробництво (частково є і зараз, хоча від минулої величі, природно, нічого не залишилося), евакуйоване з Москви ще під час війни. Недалеко від міста перебувала військова частина з Ядерними ракетами, зараз випиляли і розтягнули на металобрухт. Розвалили країну, сволоти.Також там ростуть грибочки які відправлять вас у чарівний світ!

Населення

Характерною особливістю омичів є їх позамежна похмурість, а також схильність переводити все на свій рахунок. Про що б ви не заговорили з омичами, він завжди буде вважати, що це якось відноситься особисто до нього.

Тролити ж омичів найкраще представившись омичем і розповідаючи жителям більш цивілізованих нерезиновок про те, як важко живеться тобі, бідному мажору-бісексуалу, в суворому бидлограді. А ще краще, пам'ятаючи про їх поганий характер і постійної готовності дати в диню, не тролити взагалі.

Якщо омичі захочуть шашлику, то за м'ясом вони підуть, звичайно ж, в зоопарк.

А ще в Омську дев'ятикласниця може на смерть забити дорослого мужика. За відмову дати сигарету.Омські дев'ятикласниці настільки суворі…

І взагалі, Омськ постійно робить все можливе, щоб підтвердити всі найгірші стереотипи про себе в очах користувачів інтернету.

Пам'ятки

  • Омськ був батьківщиною, місцем життя і смерті засновника і беззмінного лідера «цивільної оборони» — Ігоря (Єгора) Федоровича Лєтова, але при цьому група так і не зіграла там жодного концерту
  • Драмтеатр, розтиражований до непристойних кількостей на всіх листівках, присвячених місту.
  • Музичний театр, за формою схожий на лижний трамплін (з чуток, спочатку замислювався як великий рояль, але як би не вийшло).
  • Тарські ворота-ворота старої Омської фортеці, які при знесенні оной були залишені як пам'ятник (неподалік ще існують недавно відреставровані, правда, з втратою первісного вигляду, Тобольські ворота).
  • Сквер біля Тарських воріт служить притулком емо, говнарів та іншої культурної еліти, а також жлоба, яке приходить туди попити пивко з семками і культурно кинути це все поруч з лавочкою.
  • Омське метро. Перенесення дати відкриття "на наступний рік" з 1991 року доставляє, від усього метро є поки що метроміст. З недавніх пір є подвійною пам'яткою в силу того, що будівельники прочухалися, що все бабло на будівництво вже давно попиляно, і вирішили будувати трамвай (інформація, втім, не підтвердилася: будівництво підземних станцій абияк триває). Однак ж недавно була відкрита єдина станція Омського метро-бібліотека Пушкіна. Правда, варто відзначити, що працює вона поки в режимі підземного переходу без можливості споглядати рейки. Особливо доставляє напис при вході в підземелля «уряд Омської області — Омичам». Типу: "не все вкрали — он який перехід зробили!"
  • В Омську проживає улюблена місцевими жителями і просто інтернет-наркоманами Омська птаха, вона ж Winged Doom, спочатку породжена німецьким художником Мюллером, а потім волею інтернетів приліпилася до славного міста. Провісник 3,14здеця і символ упоротості в інфернальной стадії. Також на стінах і парканах міста можна виявити трохи менше сотні малюнків, на яких зображена ще одна, досить абстрактна птаха за авторством невідомої графітистки (за чутками, саме жіночої статі). Чи має вона відношення до Winged Doom, невідомо..
  • Про культуру жителів говорить і наявність "пивної бібліотеки", де можна не тільки почитати пивка, а й попити книжки.

Ніхто не покине Омськ

1370635187 1564458589

Як було написано в початку статті Омськ неможливо покинути.І ось чому.

Пробки

Для того, щоб просто спробувати покинути Омськ, потрібно хоча б доїхати до його кордону, але зробити це не так-то просто, як може здатися на перший погляд. Омські пробки здивують вас своєю безглуздістю і нещадністю. Природа їх виникнення досі не вивчена, тому передбачити де і коли вони з'являться не представляється можливим.

Дороги

Омські дороги-це міф.Ніби як є вони, але в той же час їх немає. В Омську Дороги підступні. Часом складається відчуття, що вони розумні і буквально полюють на проїжджаючих по ним автомобілістів, споруджуючи на їхньому шляху різні перешкоди. Навесні на омських дорогах особливо популярні водні перешкоди.

Тротуари

Омським тротуарам абсолютно плювати куди вам потрібно дійти насправді. Вони дозволять вам йти тільки туди, куди захочуть самі. І це в кращому випадку. Багато тротуарів в Омську настільки озлоблені на весь світ, що не дозволяють йти нікому і нікуди. Якщо ось така смуга перешкод знаходиться перед невеликим кіоском, можете собі уявити, що буде чекати вас на виході з міста.

Метро

Зневірившись вибратися з Омська по землі, ви, можливо, захочете покинути Омськ на метро, спокусившись яскравою вивіскою метрополітену. Це буде фатальною помилкою. Єдина в Омську станція метро настільки унікальна, що вдає із себе... готові?... просто підземний перехід! Бум! Це Омськ, дитинко.

Аеропорт

Головна біда Омського аеропорту - його розташування. Аеропорт в Омську знаходиться в межах міста, буквально по сусідству з житловими будинками і торговими центрами. Через це в Омську не будують висотних будинків. Омичі дуже ображені на свій аеропорт, а аеропорт ображений на них. Новий аеропорт за містом-це, як і омське метро, щось з області фантастики. Не більше, ніж міські байки, які дідусі розповідають своїм онукам.

Залізничний транспорт

Тих хто безнадійно намагаються покинути Омськ дуже люблять на залізничному вокзалі міста. Спеціально для них був розроблений чудовий маршрут: Омськ-Омськ. Люди заходять у вагони, поїзд стоїть 10 хвилин на місці і потім урочисто знову відкриває двері.

Омська птаха

Древній символ і захисник міста, яка знаходить всіх покинули Омськ і повертає їх назад. Омська птах сувора і невідворотна, як сама смерть. Хоча, багато омичи сходяться на думці, що краще смерть, ніж таке життя.

Невдалі спроби

4 02

Незважаючи на все, деякі сміливці час від часу намагаються покинути Омськ зі змінним успіхом. Ось, наприклад, мила собака, яка спробувала поплисти з Омська по річці. Не хвилюйтеся, її, як і інших, звичайно ж, потім повернули в Омськ.

Гімн Омська

The Xynta - Омск

The Xynta - Омск

Тільки в Омську ...

Омск Опрос - Омская Птица

Омск Опрос - Омская Птица

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.