FANDOMУвага!

Обережно

Вся інформація розміщена в Дуркомор'ї
має суто пізнавально-розважальний характер!

Якщо вона з тих чи інших причин бентежить Вас , або ображає ваш світогляд — терміново покиньте цей проект!

Адміністрація

Mason2
Жыдомасонский знак

Знак жидомасонів

"Масони" - таємна організація, яка була створена рептилоїдами для служіння їм ж.

Історія виникнення

VitoCorleone

Італомасон обмірковує План Знищення Росії

 • Перші масони[1] з'явилися за 40 000 років до нашої ери (практично одночасно з Homo sapiens, динозаврами, неандертальцями). У той час це були примітивні червоподібні паразити[2], здатні, втім, маскуватися під що завгодно і пролазити куди завгодно. В процесі еволюції вони придбали членороздільну мову (не втративши здатність до телепатії), кінцівки, схожі на людські та спеціальний орган, миттєво зомбуючий мозок ворога.
 • В Франції масони[3] стали називати себе франкмасонами після того, як придумали франк і стали його контролювати. Контроль масонами франка був непохитний до 1949-го року, коли Ейнштейн запатентував свій власний франк (т. зв. франк Ейнштейна), модернізувавши старий за викраденними у масонів кресленнями. Масонам нічого не залишалося, як прийняти Ейнштейна в свої ряди, давши йому титул Магістра за Показування Мови. Після цього франк Ейнштейна був приєднаний до франка, і після обміну валют в 1967-му став ходити у Франції нарівні з французькими франками і піратами черепашками.
 • Італомасони виникли в 20х роках в Америці в середовищі італійських емігрантів. Італомасони вирішили залишити всю стародавню дурницю з циркулями і перснями з отрутою. Для дотримання таємності вони найняли хороших адвокатів, легалізували свій бізнес, і вже до п'ятдесятим років контролювали всі великі казино в Нью-Джерсі. Сьогодні практично всі італомасони старої закалки знаходяться в сенаті США, де масонять як можуть.
 • У сімдесятих роках двадцятого століття з'явилися т. зв. дискомасони. Дискомасони любили музику диско і метання диска «Здоров'я». Емблемою ложі дискомасонів був Радж Хапур в ролі Танцюриста Диско. Незабаром дискомасони створили масонський ансамбль АББА, метою якого було обдурення слухачів кодованими повідомленнями, захованими в піснях.

Ідеологія і цілі

Масони вважають себе особливою расою[4], що має право на всю воду в крані і панування над світом. Згідно з останніми даними — ассоціальна мережа «ФКантакте» є базою даних масонів в пострадянському просторі, яка на сьогоднішній день включає в себе більше 30*106 людей, які добровільно повідомляють всю інформацію про себе, аж до місцезнаходження (т. зв. статус), місця і часу (і те, і інше з точністю до секунди) свого народження, точні характеристики ШКТ і МРТ, здають кров для отримання інформації про ДНК.

Ієрархія

Medal

Масонський знак — шестикутна пентаграма.

Грунт Піраміди

На цьому рівні знаходяться гуртки сионізованої йоги, спіритизму, крою та шиття та інших культів; дисиденти, демократи, толстовці, та інші.

Золота Піраміда

Шлях в Золоту Піраміду (34 — 99 ступінь) перегороджує расовий бар'єр: неєвреїв (гоям) можна піднятися вище Підстави. У неї входять світські (34 — 66 ступені) іудеї, рада рабинів (65 — 99 ступені і 32 таємних ступені), євреї-ідеологи і придворні чинного Царя Юдеїв.

Вінець Піраміди

Вінець Піраміди, він же Великий Архітектор Всесвіту, він же Несучий Світло — суть, джерело і повелитель масонства, Архітектор Матриці.

Боротьба з масонами

«Незважаючи на всі заслони,
Усюди діють масони.»
~ Пам'ятка КДБ

Сьогодні еволюція жидомасонів практично завершилася[5], внаслідок чого відрізнити їх від людей на перший погляд практично неможливо. Однак цей вид зберіг деякі характерні тільки для нього ознаки.[6]

Злочини

Масони і Менделеєв

Масони нашіптують Менделеєву рецепт горілки, що згубити російський народ.

 • Захоплення світу
 • Підрив Чорнобильської АЕС [7]
 • Вбивство Пушкіна
 • Вбивство Кеннеді
 • Вбивство Кенні
 • Вбивство Миколи II
 • Знову вбивство Кенні
 •  Встановлення червоної диктатури
 •  Підтримка Кривавого Путінського Режиму в Росії
 •  Знову вбивство Кенні
 •  Захоплення телебачення і радіо
 •  Створення Інтернету
 •  Поширення мозкових наночіпів контролю через щеплення від кору
 •  Поїдання дітей
 •  Розпивання крові християнських немовлят в громадських місцях
 •  Думкозлочин

Також до злочинів масонів можуть бути зараховані деякі (пп. 14-23) злочину Квентіна Тарантіно (Тартаковського), виконані за наказом Ордена (за іншими даними — Медалі).

Примітки

 1. Перші масони були рептилоїдами, тому поки-що, використовуватимемо термін "масон" для рептилоїдів. Але будьте обережні! А то будемо їхніми рабами і мучениками до скону!
 2. Масони відбулися від болотних п'явок, і є безхребетними.
 3. От звідси уже про людей, тобто їхніх завербованих рабів послідовників
 4. Цілком можливо, що вони насправді є надлюдьми: за даними www.pamyat.ru один масон здатний заснувати нову релігію, вагон масонів може поневолити більш 250 мільйонів людей, а 13666 іуд можуть навіть закликати Чубайса з глибин Пекла.
 5. А. Пипін, «Еволюція масонів або Дарвін(штейн) всіх обдурив!»
 6. Які, втім, малопомітні.
 7. А. Пипін, "«ЧАЕС: Як масони це влаштували»"

Масони при владі

Президенти-масони
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.