FANDOM


«Ми маємо справу з породженням чужого розуму, сам принцип штучного виведення людських істот містить у собі певну таємну мету, наша задача дістатись до цільової установки даного експерименту і до поки ми не з'ясуємо мету створення цих істот відноситься до них як до...»
~ Фільм «Крізь терни до зірок» (1980)
Python.png

Привіт жителям Дуркомор'я!

Мабуть іноді ви звертали увагу на те, що час від часу вам зустрічаються люди дуже схожі на ваших знайомих...

Тож до вашої уваги пропонується відео де подаються зображенні відомих особистостей та просто людей зі схожою зовнішністю!

Половина населения Плоской Земли биологические роботы и клоны, фото доказательства

Половина населения Плоской Земли биологические роботы и клоны, фото доказательства

Мабуть отож звідси і виникло прислів'я: Шо не рожа - то Сєрожа, зі збільшенням людей на нашій планеті, кількість схожих людей відповідно збільшується, що це таке? В залежності від світоглядної концепції є варіанти - клонування, генна інженерія над ембріонами, збої в матриці у вигляді повторних кодів... Тож придивіться до себе в дзеркалі, можливо ви теж схожі на відомого актора чи політика... Qip-bro.gif

Приклади

Різні долі в один час

Клони бувають різні

До вашої уваги приклади клонів:

  • В'ячеслав Кирилович Іваньков (рос. Вячеслав Кириллович Иваньков;«Япончик», «Кіріллич», «Батя», «Японець», «Дід», «асирійський зять» . нар. 2 січня 1940, Москва, РРФСР, СРСР —†9 жовтня 2009 Москва, Росія) — легендарний кримінальний авторитет і російський злодій у законі. Відомий під прізвиськом «Япончик».
  • Патріарх Кирило (рос. Патриарх Кирилл), в миру Володимир Михайлович Гундяєв (рос. Владимир Михайлович Гундяев) (нар. 20 листопада 1946, Ленінград) — єпископ Російської православної церкви, з 1 лютого 2009 року — Патріарх Московський і всієї Русі, предстоятель Російської православної церкви.

Ці люди народились з різницею в 6 років, мають надзвичайну зовнішню схожість і по суті схожість характерів, як то лідерство в ідеології та підпорядкування собі оточення, звісно реалізація цих здібностей пішла різним шляхом: старший клон (перший блін комом) став кримінальним авторитетом, а другий вже патріархом, можливо йому пару генів підкореговано...

Схожі долі в різний час

Дженніфер Лоуренс і Зубайда Тервод
  • Дже́нніфер Шре́йдер Ло́ренс (англ. Jennifer Shrader Lawrence; [ˈʤɛnəfər ˈʃreɪdər ˈlɔrəns]), (нар. 15 серпня 1990, Луїсвілл, США) — американська акторка, найбільш відома за ролями у фільмах Зимова кістка (2010), за яку була номінована на премії Оскар і Золотий глобус, Люди Ікс: Перший клас (2011), Голодні ігри (2012), Збірка промінців надії (2012) та Джой (2016). За останній вона отримала Золотий глобус за Найкращу жіночу роль.
  • Zubaida Tharwat - єгипетська Акторка

Народилася 15 червня 1940 р., Александрія, Єгипет. Померла 13 грудня 2016 р., Єгипет.

Ці люди народились з різницею рівно в 50 років, обидві 15 числа і в рік, що закінчується на нуль - м'яко кажучи, дивне співпадіння, також вони мають надзвичайну зовнішню схожість і по суті схожість талантів... Тож ймовірно для створення Дженіфер був використаний генетичний матер'ял Зубайди... або ж вони обидві є біоконструкціями що вже використовувались ще раніше...Цікаво, що Дженіфер в певній мірі навіть повторює кар'єру Зубайди...

Ми зробимо вас щасливими!

PSYCOHOLIC - Мы Сделаем Вас Счастливыми (We will make you happy)

PSYCOHOLIC - Мы Сделаем Вас Счастливыми (We will make you happy)

Зелений смайлик Не бійся, вони тебе не вкусять?! Зелений смайлик

Клони

Клонована краса

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.