FANDOM


DoTCBL4Dd7SYpd11lnm7p5d0uOxd7wdQrqG1raSu

Земля-це планета-в'язниця, свого роду ЧИСТИЛИЩЕ. Сюди посилаються сутності, які» десь там " порушили закони гармонії, і тепер спрямовані сюди на виправлення. Ці сутності впроваджуються в тіла і потрапляють під всі обмеження матеріального світу — який, власне, і є виправним полігоном.Деякі дослідники знайшли докази того, що зародження життя на Землі зобов'язане найближчим зіркам, звідки ми родом.Наша душа сумує, дивлячись на далекі зірки нескінченного неба, вона пам'ятає про своє позаземне походження.

До слова, доктор наук Елліс Сільвер, виділила важливі фактори, які змушують задуматися про глобальне питання появи людства.Адже людина абсолютно не пристосована до земного життя.Тяготи, які доводиться переживати кожному з нас швидше схожі на укладення суворого режиму.Гравітація, сонячне світло-людська шкіра страждає від сильного впливу випромінювання, що говорить про непристосованість, а постійні болі в ногах і спинному відділі – ознака невідповідності людського організму з гравітаційним полем.Постійні проблеми людей з адаптацією до різних кліматичних умов. Де б не знаходилася людина, він відчуває дискомфорт і супутні порушення в процесі життєдіяльності організму.

Ще одне підтвердження того, що люди не можуть бути корінними землянами – дві сотні зайвих,які не належать іншим істотам генів, які виявлені в ДНК людини. Проводилися множинні дослідження, і експерти підтвердили цей феномен.

Можливо, коли - небудь нас дійсно чекає перехід на новий виток еволюції, але станеться це зовсім не так, як ми можемо собі уявити. Щоб повернутися в Додому, людині належить піднятися по тій же сходах, з якої він колись був скинутий вниз.

За допомогою досвіду, проб і помилок, потом і кров'ю осягаючи шлях внутрішньої досконалості, людина дереться вгору по еволюційних сходах, повертаючись до неба. На кожній сходинці доводиться працювати, відпрацьовуючи особистий урок.

При цьому така дія, як втеча, тільки посилить нашу долю і продовжить перебування на цій планеті. Не дарма суїцид у всіх релігіях вважається великим гріхом.

У всі віки люди намагалися побудувати щасливе і правильне держава-але це не вдалося нікому. Принаймні, на хоч скільки-небудь тривалий час. А найголовніше, що навіть невеликі острівці щасливої держави не давали паростків-немов якісь сили розмивали всі спроби його побудувати, і руйнували всі подібні починання.

Краща в'язниця — це та, де людина навіть не підозрює, що вона у в'язниці. Тоді вона не тільки не може бігти — але не може навіть і уявити, що звідси треба бігти. А що є в наших умовах настільки близькими і потужними обмеженнями, що ми навіть не припускаємо, що це може бути тюремною стіною? Це дві речі: час і простір. Час і простір настільки природні для Землі, що лише одиниці сприймають їх як: а) реальне обмеження; б) припускають, що за їх межі можна вийти. Для більшості ж сама ця ідея буде звучати повним абсурдом. Але це і відповідає початковим умовам якісної в'язниці: ув'язнений навіть не підозрює, що він надійно замкнений — у часі і в просторі.

Джерела

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.