FANDOM


Куйло і Шмаркля

Передмова

На початку липня 2020 року ДБР і СБУ вчинили злочин проти України, а саме вилучили калістрони - компоненти ракет з військової частини протиповітряної оборони і це під час триваючої шостий рік загарбницької війни Росії проти України. Через декілька днів ДБР відкрило кримінальні справи проти своїх же співробітників та співробітників СБУ, що вилучали калістрони... то що... зрада чи некомпетентність?

Зе

ДБР

Включає CC-BY-SA матеріали з Вікіпедії: стаття Державне бюро розслідувань (автори)


Державне бюро розслідувань — правоохоронний орган України, що розслідує кримінальні провадження, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі службовці (від міністрів до начальників ГУ). Поступово ДБР перебрало на себе функцію досудового (попереднього) слідства від прокуратури[5]. Остання займалася слідством починаючи з 1996 року на тимчасовій основі — відповідно до п. 9 Перехідних положень Конституції України[6].

Створення Бюро було передбачено Кримінальним процесуальним кодексом України у термін до 20 листопада 2017 року[7]. Закон України про Державне бюро розслідувань прийнятий 12 листопада 2015, підписаний Президентом 14 січня 2016[8][9], набрав чинності 1 березня 2016 року[10].

Запрацював новий орган 27 листопада 2018 року[11].

СБУ

Включає CC-BY-SA матеріали з Вікіпедії: стаття Служба безпеки України (автори)


Слу́жба безпе́ки Украї́ни (СБУ) — державний орган спеціального призначення з правоохоронними функціями, який забезпечує державну безпеку України. Підпорядкований Президенту України.

Злочини ДБР та СБУ проти України 2020

«ДБР це що, державне бюро росії?»
~ депутат Олексій Гончаренко

Що це таке? Зрада чи некомпетентність?

Керівництво територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованого у Хмельницькому, керівник слідчого підрозділу теруправління ДБР та слідчі, які причетні до вилучення засобів протиповітряної оборони у Збройних сил України, відсторонені від займаних посад, щодо них ведеться службове розслідування, повідомила прес-служба ДБР у п’ятницю, 3 липня.

Крім того, ДБР відкрило два кримінальні провадження проти своїх працівників і співробітників СБУ, причетних до вилучення військової техніки: перше – за фактом перевищення влади або службових повноважень, і друге – за статтею «Диверсія» ККУ.

Нагадаємо, у середу, 2 липня, слідчі ДБР під час обшуків вилучили із зенітних ракетних бригад Повітряних сил Збройних сил України, які базуються в Хмельницькій, Одеській та Херсонській областях надвисокочастотні прилади (клістрони), що є одними з основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль. ДБР вважає, що ці прилади були закуплені за завищеними цінами. При цьому суд дав слідчим дозвіл не на вилучення техніки, а на її огляд.

Як пояснили у командуванні Повітряних сил ЗСУ, відсутність вилучених приладів може призвести до небажаних наслідків та суттєво збільшити терміни відновлення бойової техніки, що прикриває повітряний простір та важливі стратегічні об’єкти держави.

Кум путіна здоровкається з головою СБУ

Голова СБУ та кум Путіна Баканов і Медведчук захоплено вітаються у ВР

Голова СБУ та кум Путіна Баканов і Медведчук захоплено вітаються у ВР

Про оманливу поїздку Зе в Оман де випадково теж був голова російського ГРУ

Група Продовженого Дна - 17 мгновений шестого

Група Продовженого Дна - 17 мгновений шестого

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.