FANDOM


В інтернет-виданнях поширюється новина про те, що до Землі наближається планета Нібіру. Ці повідомлення містять наступну інформацію: до нашої планети наближається планета Х, здатна знищити абсолютно все. Найімовірніше, ця невідома планета – Нібіру, ​​яку протягом тривалого часу шукали вчені. На думку фахівців, більшість катаклізмів, які в даний час відбуваються по всьому світу, пов’язані з наближенням цієї планети. Але в той же час, ніяких посилань на наукові роботи або публікації в мережі не надається.

Що це за Нібіру таке? Слово Вікіпедії

Нібіру — міфічна планета в міфології давніх вавилонян; міфічна планета Сонячної системи в сучасній масовій культурі. Часто ототожнюється з «планетою X» — гіпотетичною планетою або коричневим карликом за орбітою Плутона. Ідея про Нібіру була популяризована Захарією Сітчиним, в паранаукових дослідженнях якого планета має дуже витягнуту еліптичну орбіту, внаслідок чого її період обертання навколо Сонця може становити 3600 років, а її наближення до Землі спричиняє катаклізми планетарного масштабу

Дуркоморська версія, або продовжуємо почате вище

Planeta-Nibiru

Протягом тривалого періоду часу всілякі псевдовчені твердять про те, що невідома планета, яку назвали Нібіру, ​​і яка приблизно в чотири рази більша за Землю, раптово наблизиться до нашої планети на максимальну малу відстань, внаслідок чого на Землі почнуться великі лиха. Більш того, згідно з повідомленнями інтернет-видань, вчені ретельно приховують всю інформацію про Нібіру з метою недопущення паніки серед населення.

Що ж є в дійсності? Якби ця невідома планета, настільки велика за розмірами, як про неї говорять, наближалася б до Землі, вчені неодмінно помітили б її. І навіть якщо вона якимось дивним чином раптом стала б невидимою, вчені-астрономи зуміли б зафіксувати її вплив на сусідні планети.

Trayektoriya-Nibiru

Необхідно відзначити, що раніше деякі вчені висловлювали припущення щодо того, що планета Нібіру при зіткненні із Землею спричинить за собою кінець світу. Першою подібні висновки зробила Ненсі Лідер, вчений з Вісконсіна. За її словами, будучи дитиною, вона контактувала з сірими інопланетними прибульцями, які вживили передавач їй в мозок. Пізніше, в 1995 році, Ненсі почала описувати своє спілкування з інопланетянами на одному з інтернет-ресурсів. А в 2001 році вона ж зробила гучну заяву про швидке наближення до Землі великого небесного тіла – планети Х. Ця зустріч стане кінцем земної цивілізації. На думку Ненсі Лідер, ця невідома планета приблизно в чотири рази більше нашої планети, а кінець світу, який, за її ж словами, характеризувався зрушеннями земної кори і зміною полюсів, повинен був відбутися 27 травня 2003 року.

Сотрудник NASA о планете Нибиру (запрещено к показу на ТВ)

Сотрудник NASA о планете Нибиру (запрещено к показу на ТВ)

Чи варто вірити таким повідомленням в мережі, які не мають ніяких наукових підтверджень, – питання риторичне. В інтернеті мало не щодня з’являються фантастичні повідомлення без будь-яких посилань на наукові дослідження або видання. Зокрема, не так давно тут з’явилася інформація про те, що археологи виявили череп інопланетного прибульця. Насправді виявилося, що продемонстроване на весь світ зображення черепа – це самий звичайний фотошоп, а автором сенсаційної новини є той же псевдовчений, який раніше стверджував, що знайшов павуків, які за розмірами нагадували автобус.