FANDOM


Карта України
Адміністрація «Дуркомор'я» засвідчує свою підтримку українському народові та засуджує російську владу, що у лицемірний спосіб вдерлася через кордони України і підло окупувала частину території України.

Будь які висловлювання або створення контенту, а також інші дії, що піддають сумніву територіальну цілісність України караються безстроковим блокуванням!

ColorEye
ColorEye
ColorEye
Gradline
Космос це ФЕЙК!!! Тому ми не можем в космос!   — Польща про правдивість статті Польоти у космос - фейк?!
Дуркомор'є

Вітаємо вас у Дуркомор'ї!

Ласкаво просимо приєднатись до нашого чудернацького всесвіту! Тут вам завжди раді! Створимо разом найповнішу базу усіляких цікавенних дурниць! Разом читати та писати веселіше!!! Обов'язково вносьте свої поправки, зміни та доповнення. Без вас, любі користувачі, сайт не буде розвиватися. Єднаймося!!!

Universum

Яка суть цього проекту?

Суть в тому, щоб писати про всякі дурниці нашого світу, всесвіту, а може й мультивсесвіту!! Дурниці ви можете придумувати, або, якщо ви спеціаліст, шукати реальні. 
Приклади дурниць:

Наша кафедра

Вибрана стаття

Cyberpunk2077girl 616-616x321
Python.png

Привіт жителям Дуркомор'я!

Мабуть іноді ви звертали увагу на те, що час від часу вам зустрічаються люди дуже схожі на ваших знайомих...

Тож до вашої уваги пропонується відео де подаються зображенні відомих особистостей та просто людей зі схожою зовнішністю! Мабуть отож звідси і виникло прислів'я: Шо не рожа - то Сєрожа, зі збільшенням людей на нашій планеті, кількість схожих людей відповідно збільшується, що це таке? В залежності від світоглядної концепції є варіанти - клонування, генна інженерія над ембріонами, збої в матриці у вигляді повторних кодів... Тож придивіться до себе в дзеркалі, можливо ви теж схожі на відомого актора чи політика... Qip-bro.gif

читати далі...

Створити дурницю

Ви можете покращити цю вікі. Створіть нову статтю!

Так само ви можете покращувати вже створені сторінки

Блоги

Створити запис у блозі

Блоги

Дивіться більше >
Недавні правки

Дайте нам шанс все виправити!

Вся інформація подана на Вікі Дуркомор'є має суто розважальний характер, якщо вона з тих чи інших причин бентежить вас або ображає ваш світогляд або вам просто стало нудно то до вашої уваги інші цікаві дурниці нашого порталу:

For template Ukrajinśka latynka Viki Український портал
Українські вікі-проєкти порталу «Захоплення»

МемопедіяВікі PranaVnotes WikiWiki-newsВікі ZakonoproektАйтіпедіяВежа ЧаклунаВікі АстрологіяВікі АстрономіяБрехня-Стоп!Верхньодніпровська СЗШ №2 WIKIВікіВоїниВсесвіт риболовліВікі Громадянський транспортДитСадок вікіЕнциклопедія Досафу WikiВікі КазкаВікі ОВТВікі ОднокласникиВікі Пам'ятники УкраїниПравославна вікіВікі РезістаСВП - Світ Військового Пенсіонера вікіВікі Стародавній СвітУкраїнопедіяВікі УПЦ-КПЧолоВікіяВікі ШколяріяВікі Комікс всесвітОкеан Ельзи вікіВікі СумиВікі ПрибульціДуркомор'єUkrajinśka latynka VikiВікі MicrosoftМікронації ВікіВікі ПрапориТелепедія

Додати вікі Нові вікі Активність WAM

Шукаєте інші вікі? Тоді вам на Центральну спільноту або Вікі про вікі

ЛайфСтайл
Fandom logo

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.