FANDOM


Включає CC-BY-SA матеріали з Вікіпедії: стаття Вежа Диявола (автори)Devils Tower National Monument (0)

Вигляд збоку

Devils Tower National Monument

Вигляд збоку

Devils Tower

Вигляд зверху

Девілз-Тауер або Вежа Диявола (англ. Devils Tower) — пам'ятка природи на території штату Вайомінг, США. Являє собою моноліт вулканічного походження висотою 1556 м над рівнем моря і відносною висотою 386 м над річковою долиною та висотою 265 м від верхівки до основи. Є найстарішим «національним монументом» США, який отримав свій статус від президента Теодора Рузвельта 24 вересня 1906.

Офіційний сайт

Велетенський спиляний пеньок?!

Офіційна наука трактує дану структуру як наслідок вулканічної діяльності проте на думку деяких псевдонаукових дослідників фото цієї структури чітко вказує на її органічне походження, а верхня частина так би мовити рівно зрізана тому виникли припущення, що ця "Вежа" ніщо інше як велетенський скам'янілий пеньок стародавньої флори, спиляний невідомою стародавньою могутньою цивілізацією.

Виходячи з цього припущення можна припустити що рослини цього типу досягали у висоту 6-7 кілометрів. Також є припущення що основним елементом будови цих рослин був кремній тому ще іноді у псевдонаукових колах ці "рослини" називають доісторичними кремнієвими велетенськими рослинами.

Вірш про інше дерево

Я такое дерево

Я такое дерево

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.