FANDOM


Українська рептилоїдка «АллатРа»

Жанна — українська псевдорептилоїдка сєкти «АллатРа», чорнява дівчина з Києва, що вплуталась в блудняк і котру сектанти «АллатРа» видають за ануначку, щоб побільше дрочєрів заманить в свою сєкту.

Це перелякане чорняве козеня допомагає сивочолому аферисту морочить яйця ідійотам, бо вона і не бачила справжніх рептилоїдів і звісно в них не вірить, тож бо вважає шо це дуже весело робить отаку хрінь за вказівкою кукловодів «АллатРа»...

Ігор Михайлович Данилов — сивочолий аферист, гуру-сенсей, лєкарь-вертебролог (вертеп-про-лох) прохфесор, аккадємік і ще купа самоприсвоєних титулів, чувак з Макеєвки Донецької області, офіційний главарь аферистів АллатРа.

АллатРа

«Міжнародний громадський рух «АллатРа», представники якого на кожному кроці твердять, що вони ані разу не секта. Чим вони ще відомі – крім проросійської орієнтованості, поширення упоротих книжок про сенсея та купи спільного з «Білим братерством», – так це витиранням ніг об офіційну науку, на противагу якій вони пропонують свою – наприклад, «споконвічну фізику». У цьому напрямі вони провадять власні «наукові» дослідження та експерименти, а для участі у різних сумнівних дослідах спеціально відбирають довірливих громадян.

Псєвдорептилоїдна клоунада «АллатРа»

Ukrainian Female Co-Host Caught Blinking Her Reptilian Eyes During Interview

Ukrainian Female Co-Host Caught Blinking Her Reptilian Eyes During Interview

Рептилоиды среди нас. Рептилоид Жанна часть вторая. Reptilians among us

Рептилоиды среди нас. Рептилоид Жанна часть вторая. Reptilians among us. Reptiloid Jeanne Part Two

Галерея АллатРавців

РЕН ТВ про АллатРа

РЕН ТВ выяснил, чем занимается опасная секта, завлекающая россиянок

РЕН ТВ выяснил, чем занимается опасная секта, завлекающая россиянок

Постскриптум

В Україні цю секту вважають проектом Кремля, а в Росії цю сєкту вважають проїсками США. Коротше де б ви не жили в Європі, Америці, Мордорі чи Антарктиді - тримайтесь від сєктантів АллатРа подалі...

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.