FANDOM


Anunaky-nibiru

Анунаки

Сьогодні однією з найбільш популярних тем уфології є теорія палеоконтакта, в ході якого деякі інопланетні цивілізації створили людину як своєрідного працівника, що добував золото для потреб «господарів». Своє «трактування подій» запропонував дослідник, письменник, автор серії книг «Протоязык» Володимир Дегтярьов.

Що нам бреше каже Вікіпедія?

Anunaky-nibiru-4

Анунаки та шумери

Аннунаки, ануннакі, аннуна — група шумерських, аккадських, ассирійських та вавилонських божеств. До аннунаків належали верховні божества й божества-покровителі міст та міст-держав. Головною функцією аннунаків було визначення долі людей і міст.

Дуркоморська правда

Як ми бачимо, нам багато чого не договорюють, отож дуркоморські вчені залишили нижче інтерв'ю, з вище описаним Володимиром Дегтяровим.

- Володимир Миколайович, невже людство дійсно продукт генного експерименту прибульців?

- Однозначно можна сказати одне – нинішній вигляд людства не є продукт еволюційного розвитку. Так що дарвінізм, багато десятиліть викладається в школах і вузах по всьому світу, можна вважати лженаукою. Я вважаю, що хомо сапієнс був створений інопланетними істотами «по своєму образу і подобі» близько 400 000 років. Причому тут необхідно підкреслити, що інопланетяни, звані древніми людьми «богами», з’явилися на нашій планеті задовго до «збірки» людини, тому «прибульцями» швидше треба називати людей.

- Ким були наші творці ?

- Їх можна представити «богами-цивілізаторами». Це біологічний вид зовні дуже схожий на нас, тільки більш просунутий у технологічному відношенні. Вони з’явилися на планеті Кі (з шумерського – Земля) багато мільйонів років тому. Я в своїх роботах спираюся саме на шумерську космогонію, а також на єгипетські, юкатанські і індійські джерела. Згідно з моїми дослідженнями, до нас на Землі вже були якісь сутності, створені прибульцями. Багатьом відома колекція перуанських каменів Іки, зібрана доктором Кабрера. На них люди зображені в компанії з динозаврами та іншими доісторичними тваринами. Виникає дві версії: або сучасна людина жила 65 мільйонів років тому («дата» вимирання динозаврів), або ж гігантські рептилії затрималися на Землі до пізнього палеоліту, а саме цим періодом датуються камені з Південної Америки.

- Невже і динозаврів створили «боги- цивілізатори» ?

- Звичайно! Тобто динозаври і кіти, баобаби і яблуні, картопля і виноград, корови, коні, барани, інші тваринні і рослинні в більшості своїй є геномодифікованими створіннями древніх поколінь «прибульців». Тому я стверджую: люди – продукт генної інженерії інопланетян. Спочатку вони створили Землю з великої водної планети Тіамат, яка оберталася на орбіті між Марсом і Юпітером. А потім і самі з’явилися на нашому планеті.

- З якою метою вони проводили експеримент зі створення людини?

- Для них це був зовсім не експеримент, як я вважаю, а нагальна необхідність. Сьогодні можна говорити тільки про останній період існування Землі, описаному в древніх текстах, а це приблизно 400 тисяч років. Спочатку «богів» на нашій планеті було всього троє. Це знамениті аннунаки, іменовані в шумерських текстах як Енліль, Нінліль і Енкі. Оскільки трудитися прибульці категорично не бажали, їм довелося створити «молодших богів», званих в архаїчній літературі неблагозвучним словом «Игиги». Новостворені працівники добували метали, в тому числі і золото, виробляли продукти харчування і взагалі все, що потрібно для життєдіяльності «вахтовиків» з планети Нібіру, батьківщини аннунаков. Важка праця, незважаючи на всю «божественну» машинерію, очевидно, набридла «молодшим», і вони банально збунтувалися. Тоді й прийшло рішення замінити «юніорів» біологічними копіями – людьми.

- А ось щодо золота. Навіщо прибульцям знадобилося стільки благородного металу?

Anunaky-nibiru3

Те, що нас чекає за непослух анунакам

- Енергія! Через володіння її джерелами сьогодні відбуваються численні військові конфлікти. Є версія, ніби з видобутого на Землі золота «боги» змайстрували для своєї рідної планети якийсь кокон, що складається з найдрібніших пластинок, з метою збереження планетарного тепла, оскільки Нібіру дуже далеко віддаляється від Сонця – період її обертання навколо світила близько 3600 земних років. Я ж схиляюся до іншого трактування: цивілізатори Землі використовували жовтий метал так само, як ми використовуємо нафту, газ, кам’яне вугілля та уран – як джерело енергії.

- А як це відбувалося чисто технічно? Як отримували енергію з металу?

- Сьогодні в електронних приладах, в телевізорах, комп’ютерах використовується золото, хоч і в мікроскопічних дозах. У минулому, коли панували радіолампи, в СРСР на їх виробництво щорічно витрачалося до двадцяти тонн золота. Воно забезпечувало постійну швидкість малих струмів, а значить стабільність у передачі інформації. У мексиканському Теуакані не так давно виявили піраміду, в основі якої було покладено найпотужніший конденсатор – два товстих шари виключно чистої слюди. Розбором будови (під виглядом реставрації) займався якийсь «представник офіційної влади». Слюду він вийняв і продав. Вона пішла на звичайні конденсатори. Потім на піраміду прийшли археологи, які виявили уламки і віддали їх на експертизу. Результат здивував: на вивчених зразках були виявлені мікрочастинки золотого сплаву дуже високої проби. Прокладкою між шарами слюди у величезному і потужному конденсаторі служив саме жовтий метал. Ця «конструкція» заряджалась тією енергією, якої цілком достатньо в атмосфері. Ну а весь «видобутий» з піраміди дорогоцінний метал, зрозуміло, поплив у невідомому напрямку.

- А яку функцію виконував цей конденсатор?

- Мабуть, був джерелом харчування для численних електроприладів прибульців. Гігантські порфірові і гранітні блоки, що використовувалися в циклопічної кладці їх будов, треба було чимось різати, укладати якимись машинами. Для всього цього потрібна колосальна енергія. І це лише мала частина життєдіяльності «богів». Крім того, піраміда могла бути частиною якоїсь великої передавальної і приймаючої системи. Напевно ж йшли обміни інформацією між земною колонією і метрополією на Нібіру. Така собі супутникова тарілка, простіше кажучи. Тобто піраміда була досить універсальним технічним об’єктом.

- На які тексти, артефакти спираєтесь ваша «золота» теорія?

Drevny-shumery-4

Древні Шумери

- Сьогодні збереглися чотири «Кодекси майя» (один – частково), які містять інформацію по «золоте питання». Є описи «божественного» золотодобування в месопотамських глиняних табличках. Збереглося досить багато письмової та речової інформації, але вона здебільшого стосується нашого часу, П’ятої цивілізації, вік якої приблизно 12-14 тисяч років (після Потопу). Величезний масив артефактів захований від сторонніх очей на узбережжі Льодовитого океану, в уральських горах, взагалі в Сибіру, але це окрема тема, яка описує колишній, допотопний світ. Там можна виявити наочні підтвердження моєму висновку, що «богів» дорогоцінний метал цікавив, насамперед, як джерело енергії.

Тож чому люди так "сильно" видобувають дорогоцінні метали?

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.